čtvrtek 14. dubna 2011

Malý, bezvýznamný věc.

Blog se právě přehoupnul přes 1.000 návštěv (počítám jen ty z ČR, z ostatních zemí sem lidé zabloudí spíše omylem a moc si asi nepočtou). Vzhledem k tomu, že blog má jen 4 zaregistrované čtenáře a celkem 24 článků, tak buď každý čtenář každý článek přečetl nejméně 41x, nebo sem chodí o dost více lidí. Druhá možnost mi připadá pravděpodobnější, koneckonců sám čtu několik blogů, aniž bych se registroval.

Tímto děkuji všem spokojeným čtenářům za počáteční přízeň. Minulí nespokojení si to asi nepřečtou, ale i tak jim přeji, ať najdou v internetové džungli čtivo po jejich chuti. Budoucím nespokojeným bych rád vzkázal, že si cením i konstruktivní kritiky nikdy ji nebudu ignorovat.

Zkusím zazápasit s Google Docs a vytvořit nějaku anketu, abych při příštím nevýznamném číselném milníku (a nebo i dříve či později) mohl získa nějaký feedback o tom, kterážeto témata/články se líbí/nelíbí (ne že bych se tím hodlal závazně  řídit, budu psát o čem se mi zlíbí i tak :) ).

Do té doby budu jako dosud psát tempem tak jeden /dva posty týdně. Ne že bych nechtěl psát nebo neměl inspiraci, ale tak nějak permanentně postrádám pětadvacetihodinové dny v osmidenním týdnu.

2 komentáře:

  1. Podle názvu jsem se nejprve domníval, že tady obsahově půjde o nějaký břitký odsudek pro mě děsivého prznění českého jazyka (hlavně z "oblasti Praha"), a to včetně rádia, novin i televize .....

    Ale i tak, napadlo mě - nechceš si třeba sem někam dát něco jako nezávazný "objednávkový blog", ve kterém by tvoji čtenáři mohli vyslovit svá přání, k jakému tématu by rádi viděli tvoje "písání" (pro případ, že bys třeba "nevěděl do čeho šťouchnout") ?

    V nejhorším bys pak mohl vždycky napsat, že "k takové hovadině se zásadně nevyjadřuješ a vyjadřovat nehodláš" ...

    OdpovědětVymazat
  2. Jo, něco takového už mi prochází delší dobu hlavou. Až to někam dojde, tak z toho něco bude.

    OdpovědětVymazat